Přijďte si nás poslechnout - LIVE!

25/10 JACK THIS SOUND with MANJANE(Serbia) meet LA LA LAND & JACKIN.CZ

25/10 JACK THIS SOUND with MANJANE(Serbia) meet LA LA LAND & JACKIN.CZ 25.10.2013

V Pekle jsme oslavili druhé narozeniny projektu JACKIN.cz stylově s hlavním hostem Manjanem!

DJs: Manjane(Srbsko), Nicole (De), Vojtěch Pif Schlesinger, Farrelly Valeš, Filip Smetana, Deffo, Makarov, Marky P Dvanáctipalec

Underground House Music!

A budeme slavit hned dvojnásob! 2. výročí JACKIN.cz a své narozeniny řádně oslaví dvorní pekelnej fotograf a rezidentní DJ Filip Smetana!

MANJANE

Hlavní host večera Manjane (21) je přes svůj věk ostříleným djem i producentem ze Srbska. Jeho styl se dá charakterizovat jako moderní house se silnými kořeny v chicagském oldschool housu a detroitském technu. Exkluzivně si můžete na techno.cz poslechnout promo mix a být u jeho vystoupení v Pekelnym Baru 25/10 na akci Jack This Sound meets JACKIN.cz. (JACKIN.cz 2nd Anniversary)

Exkluzivní set namíchaný pro českou crew: http://www.sendspace.com/file/9inqg5
Manjane Soundcloud: https://soundcloud.com/manjane

JACKIN.cz

JACKIN.cz založil PIF v srpnu 2011 historickým prvním dvouhodinovým mixem ke stažení. Od té doby uplynulo už více než 70 různých vydání, které se dají ladit na https://soundcloud.com/jackincz/ a dalších více než 20 vydání přímo živě prostřednictvím vln amsterdamského rádia Amsterdam Most Wanted www.amw.fm.

Za tu dobu se krásně aklimatizovala DJka Nicole, od které můžete čekat kvalitní jackerský zážitek v podobě tracků, které vás chytnou nejen tím, že je hraje žena.

DJ Marky P, který byl u zrodu projektu za tu dobu s PIFem vytvořili spolehlivé duo, kdy své jackin housové sety doplňují známými samply, scratchováním a obecně je jejich zvuk více "heavy".

Každý čtvrtek nás tedy můžete zažít živě (pokud jste v Amsterdamu a okolí i na vlnách FM) na www.amw.fm, ale přijít si na jejich show do Pekla živě 25/10, to je úplně jiná atmosféra. Možná přijde i kouzelník.

Více informací: www.soundcloud.com/jackinczwww.jackin.cz

Filip Smetana

Asi se vám to už někdy stalo. Tag na vašem profilu u fotky z Pekla. Pokud přemýšlíte nad tím, kdo tu fotku pravděpodobně pořídil, odpovědí je Filip Smetana. Jeho objektiv je vždy tam, kde má být a vy mu samozřejmě můžete 25/10 zapózovat, nebo mu popřát. Nebo obojí.

« zpět na přehled


SoundCloud YouTube