Přijďte si nás poslechnout - LIVE!

Jackin.cz meets COAL with special guest Mr Hun - Pekelnej Bar

Jackin.cz meets COAL with special guest Mr Hun - Pekelnej Bar 23.02.2016

 27.2.2015 - Pekelnej Bar, PRAGUE
Mezinárodní lineup, speciální hosté, pifovy narozky, super zábava zaručena.

Nicole (DE), Marky P & Lobo, Sveejk, PIF, Marco Key & Mendoza a speciální host Mr. Hun (UK)

FB

Jako hosté na narozeninové oslavě zakládajícího člena, kterým není nikdo jiný než resident Pekelného Baru DJ PIF, zahrají hosté s mezinárodním renomé.

Prvními gratulanty bude ostřílená dvojka z Ostravska, pořadatelé fenomenálního festivalu COAL OpenAir a členové COAL crew - Marco Key & Mendoza.

Tato dvojka je populární hlavně na Ostravsku, kde mají za sebou vystoupení snad v každém městě, na které si vzpomenete. V roce 2015 byli součástí hvězdně obsazeného festivalu Beats for Love, kde jejich set na Techno stagi patřil mezi nejlepší. Kromě toho vystupovali v Polsku i na Slovensku.

Marco Key & Mendoza se vyznačují hraním hutné basy, kvalitním výběrem tracků a energickým pojetím svých setů, ať již deephousových či techno ovlivněným hlavně německou scénou.

Je nám velkým potěšením, že si kluci ve svém velice nabitém programu našli čas a přijedou rozvibrovat Peklo.

Dalším významným gratulantem je Mr. Hun, kterého znáte hlavně z jeho rádiové show na Chicago House FM. Jeho selekce a styl je přesně to pravé, co dodá tomuto housovému dýchanku šťávu.

Co by to však bylo bez narozeninové párty bez naší krásné Nicole, další významná členka Jackin.cz z nedelekého Německa nás přijede svým setem dostat na další hladinu housového potěšení. Ostatně jako vždycky.

Večer odstartují patřičně melodickým setem domácí residentní DJ Marky P podpořený Lobem, což znamená úspěšné skórování a naladění do patřičné noty, na které se moc těšíme.

Na závěr si dáme domácího matadora, kterým není nikdo jiný než ŠvEejK. Jeho rytmické pojetí vás donutí zůstat na parketu celou dobu.

« zpět na přehled


SoundCloud YouTube