PIF

PIF talen­to­vaný DJ a pro­du­cent začal vystu­po­vat v roce 2005 a od té doby absol­vo­val již přes 300 vystou­pení v růz­ných klu­bech po celé ČR. Pro svůj pozi­tivní pří­stup, pra­co­vi­tost, pře­hled a ener­gické podání house music patří k nej­čas­těji obsa­zo­va­ným DJs nové nastu­pu­jící gene­race v ČR.

Od roku 2012 navíc začal pra­co­vat na vlastní pro­dukci a pra­vi­delně vydává na zahra­nič­ních under­groun­do­vých house labelech.

Od jeho tvorby a setů můžete čekat záži­tek z neo­hra­ných písní a svěží závan neotře­lého, ale kre­a­tiv­ního míchání i více tracků/​samplů dohro­mady. Když k tomu při­poč­teme i míchání vlivů růz­ných stylů od jazzu, funku, hiphopu, swingu, je na par­ketě s PIFem velmi veselo.

PIF od útlého věku věděl, že house je víc než jen hudba, že je to i způ­sob života a pre­zen­to­vání hod­not, které máme rádi. Začal dělat hudbu, pro­tože věří: „Pokud lidé dokáží spolu tan­co­vat na par­ketu, dokáží spolu i žít.“

Každý týden ve čtvr­tek od 18:00 ho můžete ladit naživo i v live JACKIN.cz show na vlnách nizozemského rádia Amster­dam Most Wan­ted (online na www​.amw​.fm) a samo­zřejmě pra­vi­delně hlavně v Pekel­ným baru. Nepře­hléd­něte PIFův http://​www​.soundcloud​.com/​j​a​c​k​i​ncz.

Narozen roku 1987, míchá od roku 2005, poprvé si zahrál na "Andělské noci" a hodlal si tento pocit uchovat i během dalších klubových vystoupení. Několikrát hostem na rádiu Helax v pořadu Jirky Javorského Helax Dance Party, nepravidelně v různých klubech hlavně v okolí Ostravy a Prahy a pravidelně v pořadu JACKIN.

Ačkoliv počátky Jackin Housu sahají do roku 1980, moderní Jackin house, jak ho PIF hraje, je charakteristický nuskool atmosférou ulic měst a jakousi naší přirozenou lidskou náladovitostí. Je typicky více energitičtější a na nápady bohatší než klasický house.

Styl: Pro fajnšmejkry: Funky-Jazz-Swing-Vocal-Soulful-Jackin-House Pro ostatní: Na počátku byl Jack a ten měl House.

Klubová činnost v ČR

Helax Klub Stodolní Ostrava, Frýdek Místek, Havířov, Nový Jičín, Kopřivnice, Krnov, Opava, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdlant nad Ostravicí, Karviná, Třinec, Kladno Na Pěší, Pardubice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Brozany, Colours of Ostrava 2012, Liberec Experiment, Bat Slaný, Týt Kladno.

Pražská činnost

Pekelnej Bar, Skybar Cloud 9 (Hilton), Cross, Sasazu, Mecca, Abstrakt, Shadow Cafe, La Mirage, Azyl, Styx, Cover Place, Carculcah a mnoho dalších...

Bookněte si DJ PIFa do svého klubu


SoundCloud YouTube